Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11344
Stary 19.11.2011, 15:35
KMZ napisał(a):Wyświetl post
informacja z "fakt" - wiem że mało prawdopodobne

Paweł Oleksy - rozmawia z Wisła (Obecnie Zawisza)
Bracia Mak - Obserwowani przez Wisłę !

Szukamy Polaków ?
Bracia Mak mają kontrakt do końca sezonu, teoretycznie mogą podpisać kontrakt już 1 stycznia. Oleksy jest wypożyczony do Zawiszy z Zagłębia.
Odpowiedz cytując