KMZ napisał(a):

informacja z "fakt" - wiem że mało prawdopodobne 
Paweł Oleksy - rozmawia z Wisła (Obecnie Zawisza)
Bracia Mak - Obserwowani przez Wisłę !
Szukamy Polaków ?
|
Bracia Mak mają kontrakt do końca sezonu, teoretycznie mogą podpisać kontrakt już 1 stycznia. Oleksy jest wypożyczony do Zawiszy z Zagłębia.