FraMat napisał(a):

|
Garguła nie powinien (moim zdaniem i nikt nie musi się z tym zgadzać) nawet koszulki Wisły za brak zaangażoowania i ambicji zakładać, a co dopiero opaskę kapitana.
|
Jesli odniesiemy sie do przeszlosci, to owszem. Ale pokaz mi mecz w tej rundzie ktory odpuscil, bo poki co nawert jak gral srednio, to gryzl trawe az milo bylo patrzec...
I tak o Wilku zapomnialem, choc tu bym sie wstrzymal jeszcze jakis czas czy faktycznie moze byc kapitanem pelna geba, choc oczywiscie ma ku temu wszelkie zadatki