Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15583
Stary 19.11.2011, 15:35
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Garguła nie powinien (moim zdaniem i nikt nie musi się z tym zgadzać) nawet koszulki Wisły za brak zaangażoowania i ambicji zakładać, a co dopiero opaskę kapitana.
Jesli odniesiemy sie do przeszlosci, to owszem. Ale pokaz mi mecz w tej rundzie ktory odpuscil, bo poki co nawert jak gral srednio, to gryzl trawe az milo bylo patrzec...

I tak o Wilku zapomnialem, choc tu bym sie wstrzymal jeszcze jakis czas czy faktycznie moze byc kapitanem pelna geba, choc oczywiscie ma ku temu wszelkie zadatki
Odpowiedz cytując