Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15581
Stary 19.11.2011, 15:01
Dobrze, że Garguła został kapitanem. Strasznie się zawiodłem na tym światowym zaciągu i powoli zaczynam weryfikować swoje poglądy dotyczące ściągania zawodników z innych krajów. Na dobrego po prostu Nas nie stać, ciężko mi to było do tej pory pojąć ale po tym co wyprawiają obecni gwiazdorzy w koszulkach Wisły to...
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując