|
Dobrze, że Garguła został kapitanem. Strasznie się zawiodłem na tym światowym zaciągu i powoli zaczynam weryfikować swoje poglądy dotyczące ściągania zawodników z innych krajów. Na dobrego po prostu Nas nie stać, ciężko mi to było do tej pory pojąć ale po tym co wyprawiają obecni gwiazdorzy w koszulkach Wisły to...
|