|
Śląsk obrał bardzo dobra strategię, ponieważ od pierwszego meczu na własnym stadionie ma całkiem przyzwoite ceny biletów. U nas prezes chciał od razu mocno zarabiać na biletach i sie przeliczył. Teraz każdy przeciętny kibic żyje w przekonaniu, ze wejściówki na Wisłę są bardzo drogie i nic nie dadzą akcje marketingowe mówiące o tańszych biletach...
|