HanysKce napisał(a):

Widać że w d... byłeś i g... widziałeś.
Co najgorsze w Twoim przypadku to nawet nie trzeba byłoby być, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli i obejrzenie czegoś poza przekazem medialnym TVN, TVP czy Polsatu, aby zastanowić się i powstrzymać rękę przed stukaniem w klawisze pierdół o 20 tys. dresów. Osobiście to najbardziej żałuję, że Ludzie tacy jak Ty, więc zbyt leniwi aby skłonić się do poszperania w internecie i zbyt odmóżdżeni aby zmusić się do odrobiny obiektywizmu, mają takie same prawa wyborcze jak ja. Właśnie dlatego, że takich jak Ty zbyt leniwych i zbyt odmóżdżonych jest większość w Naszym Kraju wciąż rządzi demagogia i PR.
Proszę bardzo poniżej jest link do filmiku pokazującego cały Marsz Niepodległości, jeżeli w Twoim przekonaniu 50% uczestników ma dresy i kominiarki to zastanawiam się jak się w tych Katowicach ma nauczanie matematyki, może tam u Was 50% procent to nie połowa ale jakieś mniejsze proporcje

http://www.wykop.pl/link/942833/caly...-ilu-nas-bylo/
Przepraszam z góry innych Ślązaków przeglądających ten temat
