HanysKce napisał(a):

|
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju.
|
Czyli MN 2011, oceniasz na podstawie filmików znalezionych w sieci?