Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.11.2011, 14:37
HanysKce napisał(a):Wyświetl post
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju.
Czyli MN 2011, oceniasz na podstawie filmików znalezionych w sieci?
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując