Gram Wisłą już 5 sezon i dotychczas moje osiągnięcia wyglądają następująco:
sezon 2011:
- 6 miejsce w lidze, 3 miejsce w grupie w LM, superpuchar Polski
sezon: 2012:
- 4 miejsce w lidze, puchar Polski
sezon 2013:
- 1 miejsce w lidze, puchar Polski, superpuchar Polski
sezon: 2014:
- 1 miejsce w lidze, puchar Polski, superpuchar Polski
sezon 2015: (połowa rundy):
- 5 miejsce po 17 kolejkach, z ligi mistrzów jak co rok odpadam w fazie grupowej, w pucharze krajowym już nie gram, superpuchar Polski zdobyłem.
W przerwie sezonu 2015 (czyli aktualnie) postanowiłem coś zmienić w mojej dotychczasowej grze, przesunąłem do rezerw wszystkich obcokrajowców (a jest ich cała masa), a planuję postawić tylko na samych POLAKÓW! STOP szrotowi ze świata!
Mój skład samych Polaków wygląda następująco:
BR - Kuszczak (3 bramkarz reprezentacji), Kurto
LO - Matras
LOŚ - Sadlok (reprezentant Polski)
POŚ - Surma (reprezentant Polski, 20 lat talent nie z tej ziemi!)
PO - Wilk
PŚ - Hołota (reprezentant Polski)
PŚ - Piekarsk
DPŚ -
OPL - Kupisz (reprezentant Polski)
OPP - Małecki
NŚ -
Jak widać mam braki na dwóch pozycjach, tzn w przerwie muszę kogoś sprowadzić w te miejsce, choć niestety nie ma kogo kupować z polskiej ligi godnego uwagi

najwyżej postawię na wychowanków!