Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5968
Stary 19.11.2011, 14:33
Gram Wisłą już 5 sezon i dotychczas moje osiągnięcia wyglądają następująco:

sezon 2011:
- 6 miejsce w lidze, 3 miejsce w grupie w LM, superpuchar Polski

sezon: 2012:
- 4 miejsce w lidze, puchar Polski

sezon 2013:
- 1 miejsce w lidze, puchar Polski, superpuchar Polski

sezon: 2014:
- 1 miejsce w lidze, puchar Polski, superpuchar Polski

sezon 2015: (połowa rundy):
- 5 miejsce po 17 kolejkach, z ligi mistrzów jak co rok odpadam w fazie grupowej, w pucharze krajowym już nie gram, superpuchar Polski zdobyłem.

W przerwie sezonu 2015 (czyli aktualnie) postanowiłem coś zmienić w mojej dotychczasowej grze, przesunąłem do rezerw wszystkich obcokrajowców (a jest ich cała masa), a planuję postawić tylko na samych POLAKÓW! STOP szrotowi ze świata!

Mój skład samych Polaków wygląda następująco:

BR - Kuszczak (3 bramkarz reprezentacji), Kurto
LO - Matras
LOŚ - Sadlok (reprezentant Polski)
POŚ - Surma (reprezentant Polski, 20 lat talent nie z tej ziemi!)
PO - Wilk

PŚ - Hołota (reprezentant Polski)
PŚ - Piekarsk
DPŚ -

OPL - Kupisz (reprezentant Polski)
OPP - Małecki

NŚ -

Jak widać mam braki na dwóch pozycjach, tzn w przerwie muszę kogoś sprowadzić w te miejsce, choć niestety nie ma kogo kupować z polskiej ligi godnego uwagi najwyżej postawię na wychowanków!
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując