|
No właśnie chciałem napisać o tym Oleksym. Ktoś wie jak dobry on jest? Wg faktu bardzo solidny zawodnik. Ma pewne miejsce na lewej obronie w U-21.
Przy okazji mam nadzieję, że nie jest spokrewniony z tym Oleksym co siedzi po prawicy Wojciechowskiego. pfff...
|