Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11341
Stary 19.11.2011, 14:10
No właśnie chciałem napisać o tym Oleksym. Ktoś wie jak dobry on jest? Wg faktu bardzo solidny zawodnik. Ma pewne miejsce na lewej obronie w U-21.

Przy okazji mam nadzieję, że nie jest spokrewniony z tym Oleksym co siedzi po prawicy Wojciechowskiego. pfff...
Odpowiedz cytując