El'kabat napisał(a):

Szkoda tego Sanogo ale po pierwszym sezonie nie da rady juz go sciagnac..
Marko moze grac bodajze od 15 pazdziernika bo ktos pytal i rozwija sie bardzo dobrze.
Na LO polecam Spahicia + na zmiane Matrasa z Piasta.
Ten Wasz Bruins to najlepiej u mnie gra jako OŚP,na skrzydlach o 50 % slabiej.
Dzis znalazlem o takiego rodzynka,gosc 15 lat 
Nie wiem czy to newgen
http://imageshack.us/photo/my-images/215/diallo.jpg/
|
to newgen bo ma zdjęcie wygenerowane przez grę

tak na logikę, a po za tym ma 15 lat a wnioskuję ze to nie sma początek gry ;]