Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17595
Stary 19.11.2011, 14:06
Rok temu też mówiło się, że Jaga idzie na mistrza, a jak wszyscy wiemy nie udało się jej to. Teraz Śląsk ma tylko 2 punkty więcej niż Jaga wtedy, a Legia która teraz jest druga, ma dwa mecze do rozegrania i tylko 1 punkt mniej niż wtedy Wisła. Z kolei jeśli jutro wygramy, to będziemy mieć tyle samo punktów co rok temu, ale pozycja może być inna, ze względu na to, że jesteśmy na 5. miejscu, chociaż też mamy szanse na drugie miejsce. I jeszcze jedna sprawa - rok temu na tym etapie rozgrywek za Jagą 3 drużyny miały po 24 punkty (my, Legia, Korona) i 2 po 23 (Bełchatów, Lechia). Więc nie można mówić, że Śląsk idzie na mistrza, bo rok temu było to samo, a chyba każdy wie, jakie pozycje drużyny zajęły na koniec
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując