Oldpara napisał(a):

|
Reasumując, jeśli już prostest, to ta forma jest na prawdę OK, i gratuluje decydentom pomysłu. Inne formy - buczenie na pikników, jakieś dupne transparenty, w ogóle rezygnacja z dopingu są dużo gorsze.
|
Wreszcie jakiś głos rozsądku.
Nie ma sensu użerać się, nieco młyn robi swoje.
EDIT: no i jeszcze 1q2
