Kociewiak napisał(a):

|
Dla chcącego nic trudnego a jak ktos lubi to zawsze we wszystkim znajdzie problem.
|
Akurat strata 1,5 h na dojazdy tam i z powrotem to nie jest kwestia gustu. Cracovia sie bedzie budowała koło Wisły a Wisła ma się wynieść poza Kraków? Chory pomysł i tyle w temacie.