Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20213
Stary 19.11.2011, 13:32
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Dla chcącego nic trudnego a jak ktos lubi to zawsze we wszystkim znajdzie problem.
Akurat strata 1,5 h na dojazdy tam i z powrotem to nie jest kwestia gustu. Cracovia sie bedzie budowała koło Wisły a Wisła ma się wynieść poza Kraków? Chory pomysł i tyle w temacie.
Odpowiedz cytując