|
Senior Member
Offline
|
#83

19.11.2011, 13:25
|
Cytat:
|
jak młyn będzie kibicować 70 min,a potem wyjdzie, to i pikniki, i piłkarze poczują tą gignatyczna różnice. A to chodzi. Jak nie ma w ogóle dopingu, to nie czuć różnicy, tylko czuć gówno.
|
popieram 100%
|
|