Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52075
Stary 19.11.2011, 12:51
Przychodzi Kuba i ofensywa jest już na poziomie :
Pomoc : Kuba, Sobolewski, Melikson, Małecki
Atak : Biton, Genkov
Na bramce Pareiko też dałby radę.
Tylko ta obrona, ale z jednym konkretnym obrońcą ( Jovanovic ) nie wejdziemy do LM.

Skład który moim zdaniem dałby radę awansować :
Pareiko - Jovanovic, Celeban, Madera, Dudu - Kuba, Sobolewski, Melikson, Małecki - Genkov, Biton
Odpowiedz cytując