Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20210
Stary 19.11.2011, 12:50
Stadion, na którym występuje Wisła Kraków, został laureatem konkursu "Archi-Szopa 2011", czyli został wybrany najgorszym nowym obiektem architektonicznym Krakowa. Nagroda przyznawana corocznie przez specjalne jury oraz samych krakowian.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Wszystkim, którzy się przyczynili do tego zwycięstwa składam gratulacje.
Odpowiedz cytując