Stadion, na którym występuje Wisła Kraków, został laureatem konkursu "Archi-Szopa 2011", czyli został wybrany
najgorszym nowym obiektem architektonicznym Krakowa. Nagroda przyznawana corocznie przez specjalne jury oraz samych krakowian.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Wszystkim, którzy się przyczynili do tego zwycięstwa składam gratulacje.