|
Jedynym czym możmy przekonać kubę do siebie że smuda mieszka niedaleko krakowa i po drugie że to jego dawny klub. W około 3/4 klubów z bundesligi on móglby sie zmiescic w podstawowym, nie tylko my mamy zakusy, wiem że parę klubow z francji go obserwowalo.
|