Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3878
Stary 19.11.2011, 12:22
JPnaStówe napisał(a):Wyświetl post
Odkupie po meczu bilet do kolekcji z meczu Wisła-Górnik chętnych zapraszam na priv
Nie ma chętnych ?
Odpowiedz cytując