Marcin_fan napisał(a):

|
Jest druga strona medalu o cym było na forum na pewno pisane. Zgrywamy Kube z zepołem a po rundzie od nas odchodzi... to jest też ból.. Nie wiem jakie są szans e na odkupienie go od Borussi - 5% ?
|
Wole obronic mistrza i stracic Kube = rozwalic taktyke niż nie mieć mistrza i nie rozwalić czegos czego i tak nie ma