|
Rozumiem więc,że C wychodzi w 70 minucie i nie przejmuje się tym, że pozostałe sektory zostają?
Że C grzecznie wyjdzie i nie będzie nawet czekało przed stadionem na koniec spotkania?
Że nie będzie żadnych napięc między piknikami a fanatykami?
Że pozostałe sektory nie będą za to sektora C wygwizdywały, a C nie będzie wywierało presji na innych?
Inaczej znowu bedzie wojna domowa na tym forum po meczu.
ps.
Tak czy owak będzie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|