Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
Od: 05.2005
Offline
#
14819
19.11.2011, 12:12
orzeu
napisał(a):
Bylo o tym? Zamiast ogladac jakies .......y typu Szymon Majewski, Tomasz Lis czy Na Wspolnej proponuje to:
http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk
Podbijam, bo film warto zobaczyć.
Czy to nie jest działanie na szkodą Państwa? Media nie podejmują nawet tego tematu, jak właściwie każdego, który jest niewygodny dla partii rządzącej.
Yo Yo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yo Yo
Znajdź inne posty napisane przez Yo Yo