Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 19.11.2011, 12:10
A moje osobiste zdanie na temat protestu jest takie: Ten protest ma dla mnie sens ale tylko wtedy, jak się podkreśli że jest to protest w związku z oddanymi bez walki derbami. Derby są dla nas rzeczą świętą. Pisanie ogólnikowe że to protest przeciwko polityce klubu powoduje że jeden mówi że protestuje przeciwko obcokrajowcom, drugi bo nie ma szkolenia młodzieży, trzeci bo nie ma bazy treningowej, czwarty że jeszcze coś innego. W taki sposób rozmywacie tylko temat. Przekaz powinien być prosty: Przegrywacie derby - nie ma na to naszej zgody! Mnie osobiście zależy na zmobilizowaniu zawodników - bo w braku mobilizacji i woli walki widzę największy problem obecnej Wisły. Dla mnie zasada jest prosta - nie chce Ci się grać? - do Młodej Ekstraklasy i za dużo mniejsze pieniądze!
P.S.
A potencjał jest - i nie mówcie mi nawet że nie ma. Trzeba się po prostu wziąć do roboty!
Ostatnio edytowane przez Barti : 19.11.2011 o godz. 12:13.
Odpowiedz cytując