Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20209
Stary 19.11.2011, 12:01
a co za problem mieć zbiórki na R22 i busem jechac na trening? Dojazd to nie jest problem moim zdaniem, np. do Bystrej będzie jeździł autobus z Gdańska.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 19.11.2011 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując