Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jamiroquai
Banita
Od: 11.2011
Offline
#
7318
19.11.2011, 11:54
zabawne jest to, że już jutro mecz na R22, a przez ostatnie 2-3 strony dyskusja w tym temacie jest zdominowana przez mecz który nie dość że nie będzie u nas, to jeszcze dopiero w następnej kolejce
jamiroquai
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jamiroquai