Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jamiroquai
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7318
Stary 19.11.2011, 11:54
zabawne jest to, że już jutro mecz na R22, a przez ostatnie 2-3 strony dyskusja w tym temacie jest zdominowana przez mecz który nie dość że nie będzie u nas, to jeszcze dopiero w następnej kolejce
Odpowiedz cytując