|
Całe expose było zapowiedzią BEZRADNOŚCI I BRAKU pomysłu na naprawę gospodarki i finansów publicznych.
Rząd zapowiada sięganie do kieszeni:
- rodziców (?!?!?)
- twórców
- pracodawców
a nie słyszałem propozycji dot. LIKWIDACJI DZIESIĄTEK TYS. ZBĘDNYCH STANOWISK URZĘDNICZYCH ani setek bzdurnych przepisów podatkowych, które utrudniają działalność gospodarczą.
To jest tylko rozpaczliwe przymuszanie społeczeństwa do ponoszenia wyższych kosztów bez usuwania przyczyny problemów.
Typowe leczenie objawowe a nie przyczynowe. Droga donikąd!
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|