Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52066
Stary 19.11.2011, 11:43
arti napisał(a):Wyświetl post

PS. WO - chyba chodziło Ci o 180st. 360st to de facto to samo.
Celowe zagranie, miało spowodować jeszcze większe zamieszanie!
Jasne, że dobrze by było mieć Polaków w składzie, ale co, oni (zarząd) się nagle otrząsnęli? Czy jest jakiś inny klub który jest budowany w ten sposób?
Przykład Śląska jest znaczący, kilka lat temu awans do ekstraklasy, powolne budowanie, logiczne... i mają już efekty. Zresztą jak jest każdy widzi...
Daj Boże, żeby to zaczęło jakoś funkcjonować....

BTF: Wyobrażacie sobie parę trójkąt Melikson- Kuba- Biton
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując