arti napisał(a):

PS. WO - chyba chodziło Ci o 180st. 360st to de facto to samo.
|
Celowe zagranie, miało spowodować jeszcze większe zamieszanie!
Jasne, że dobrze by było mieć Polaków w składzie, ale co, oni (zarząd) się nagle otrząsnęli

? Czy jest jakiś inny klub który jest budowany w ten sposób?
Przykład Śląska jest znaczący, kilka lat temu awans do ekstraklasy, powolne budowanie, logiczne... i mają już efekty. Zresztą jak jest każdy widzi...
Daj Boże, żeby to zaczęło jakoś funkcjonować....
BTF: Wyobrażacie sobie parę trójkąt Melikson- Kuba- Biton

