Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20208
Stary 19.11.2011, 11:41
Pomysł bazy za miastem najbardziej martwi mnie z powodu młodzieży. Reymonta jest w miarę dobrze skomunikowane z resztą miasta toteż dzieci i młodzież mogły by śmiało po szkole przyjeżdżać do marzącej mi się Akademii piłkarskiej Wisły. Boję się że perspektywa wyjazdów poza miasto i strata na to czasu odstraszy cześć zainteresowanych dzieci a przede wszystkim rodziców...
Odpowiedz cytując