|
Pomysł bazy za miastem najbardziej martwi mnie z powodu młodzieży. Reymonta jest w miarę dobrze skomunikowane z resztą miasta toteż dzieci i młodzież mogły by śmiało po szkole przyjeżdżać do marzącej mi się Akademii piłkarskiej Wisły. Boję się że perspektywa wyjazdów poza miasto i strata na to czasu odstraszy cześć zainteresowanych dzieci a przede wszystkim rodziców...
|