Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5966
Stary 19.11.2011, 11:34
Możliwe, że źle przepracowałeś okres, w którym powinno się budować kondycję. Jeżeli piłkarze grają dobrze do połowy rundy, to coś musiałeś zawalić w przygotowaniach.

Ja też tak miałem teraz w pierwszym sezonie, tylko do samego końca grałem na 3 fronty i ta kadra niestety okazała się za mała. W drugim sezonie mam wielki komfort finansowy i będę miał mityczne dwie jedenastki
Odpowiedz cytując