Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11338
Stary 19.11.2011, 11:28
Panowie spójrzmy prawdzie w oczy. Jeżeli Brożek by tu wrócił nawet na wypożyczenie, oznacza to ni mniej ni więcej, że Biton przestanie być naszym piłkarzem z dniem 30 czerwca 2012 roku. Co do powrotów to ja jestem sceptycznie nastawiony tym bardziej jeśli miałoby to być pół roku, a w czerwcu znowu szukać zawodników. O Pucharach można by było wówczas zapomnieć.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując