MatMario napisał(a):

I jeszcze kilku z poprzedniej strony, rozumiem że maskotki dla dzieciaków już kupione i czekają aby je jutro przekazać na meczu?
Czy to może też idiotyczny pomysł i Wy się nie bawicie?
|
A co to ma wspólnego z tym co napisałem?

Spokojna Twoja głowa, maskotki dałem już na koszu.