sovinho_02 napisał(a):

Wiem, że to nierealne, ale możeby pozbierać tym razem Polaków grzejących ławę za granicą. Mam parę propozycji :
Kuba Błaszczykowski - przed Euro będzie chciał jak najwięcej grać, Wiślak z krwi i kości
Adam Matuszczyk - również liczy na regularną grę przed Euro,
Paweł Brożek - to samo co w przypadku Kuby
+ 3-4 transfery młodych Polaków :
Skorupski - młody, zdolny z Górnika
Modelski - młody, zdolny w dodatku koniec kontraktu w czerwcu 2012
Słodowy - młody Polak grający w Czechach
Machaj - z Lechii Gdańsk
+ do tego Świerczok i Oleksy na próbę.
+powrót chłopaków z wypożyczeń.
Skład na wiosnę :
Skorupski - Modelski, Jovanovic, Chavez, Słodowy - Kuba, Sobolewski, Matuszczyk ,Melikson, Małecki - Biton
Ewentualnie:
Pareiko - Burliga, Czekaj, Bunoza, Nunez - Iliev,Wilk, Machaj, Chrapek - Boguski - Brożek
Pożegnanie:
Jovanic, Lamey, Jaliens, Pajlic, Diaz, Jirsak, Kirm, Garguła,
|
NIE stać nas na Skorupskiego, czy nie lepiej byłoby przedłużyć kontraktu z Kurto? Już się o niego pyta Roda Kerkrade.
TAK dla Modelskiego, ale co najwyżej na ławkę, nam potrzebny jest doświadczony zawodnik (mamy Jovanovicia).
TAK dla Słodowego, ale na ławkę, ma tylko kilka meczów w przeciętnej Gambrinus Lidze.
Machaj jest kontuzjowany i nie wiadomo kiedy wróci do formy
Wątpię w to, że zawodnicy z BUNDESLIGI będą chcieli do nas wrócić, poza tym nie stać nas na nich.
Natomiast z częścią z tych Twoich przymiarek się zgadzam.
