Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52065
Stary 19.11.2011, 11:02
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Po co zastanawiać, kłócić się o politykę transferową naszego klubu, skoro sam klub nie wie jak ona wygląda. Ktoś wymyślił sobie jakiś czas temu obcokrajowców, teraz po niespełna roku zwrot o 360. Tu nie ma logiki! Nieład i chaos. I tak miotamy się już ładnych parę lat. Normalny właściciel i normalni managerowie już dawno zrobili by normalny klub, a nie taką kpinę. Przypomnijcie sobie gdzie był Apoel, Bate czy Anorthosis, kiedy my laliśmy Shalke, Parmę czy Inter. Szukanie logiki w naszym klubie zaczyna szkodzić na umysł, a to co wyprawia się przez ostatnie kilka sezonów zakrawa o zbrodnie. Klub z takim potencjałem i w tak misterny sposób marnowany...
Nasza nowa strategia() podpatrzona u sąsiadów...
Legia gra dobrze w LE ze sporym udziałem Polaków.
Śląsk z dużym udziałem Polaków (i... mniejszym budżetem ) dobrze walczy w lidze.
To i my tak zrobimy.
A przynajmniej powiemy, że zrobimy.
Bo czy zrobimy ba czy nawet zaczniemy robić to się okaże

PS. WO - chyba chodziło Ci o 180st. 360st to de facto to samo.
Odpowiedz cytując