Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
11334
19.11.2011, 10:24
jesli chodzi o Kube to ponoc wchodzi w gre jego wypozyczenie wlasnie do nas, zobaczymy ile w tym prawdy:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...yczniu-w-wisl/
Ostatnio edytowane przez piotrekj66unia : 19.11.2011 o godz. 10:27.
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia