Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17588
Stary 19.11.2011, 09:06
Basałaj się wygłupił twierdząc że mamy skład na MP. My potrzebujemy drużyny na MP a nie skłądu. Taką drużynę ma właśnie Śląsk i on będzie Mistrzem Polskisezonu 2011/2012!!!
Odpowiedz cytując