Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: England

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 19.11.2011, 05:56
Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...

TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Odpowiedz cytując