Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: England
Offline
#
521
19.11.2011, 05:56
Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Krystian14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krystian14
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian14!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian14