Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52064
Stary 19.11.2011, 03:25
Po co zastanawiać, kłócić się o politykę transferową naszego klubu, skoro sam klub nie wie jak ona wygląda. Ktoś wymyślił sobie jakiś czas temu obcokrajowców, teraz po niespełna roku zwrot o 360. Tu nie ma logiki! Nieład i chaos. I tak miotamy się już ładnych parę lat. Normalny właściciel i normalni managerowie już dawno zrobili by normalny klub, a nie taką kpinę. Przypomnijcie sobie gdzie był Apoel, Bate czy Anorthosis, kiedy my laliśmy Shalke, Parmę czy Inter. Szukanie logiki w naszym klubie zaczyna szkodzić na umysł, a to co wyprawia się przez ostatnie kilka sezonów zakrawa o zbrodnie. Klub z takim potencjałem i w tak misterny sposób marnowany...
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując