Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
noff
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17587
Stary 19.11.2011, 02:38
Śląsk zagrał najlepszy mecz od czasu pojedynku z Legią w Warszawie. Z perspektywy paru tygodni wydaje się, że 0:3 w Bełchatowie jest raczej wypadkiem przy pracy niż 4:0 z Polonią W. fartem. Choć może prawda jest pośrodku - ani Śląsk nie gra jeszcze tak dobrze by obwołać mistrzem, ale też nie daje powodu ignorować tej możliwości

I jeszcze taki offtopic co do Legii - Dominik Furman w kadrze się znalazł - on będzie niedługo mocnym punktem Legii albo i lepszego zespołu. U will see.
Odpowiedz cytując