Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15562
Stary 19.11.2011, 01:58
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie takie samo pytanie mi się nasuwa. Co ktoś napisze, że spotkał jakiegoś kopacza w Bonarce to zawsze się wśród nich znajdzie Bunoza
Juz kiedys na to pytanie odpowiadali. Mieszkaja blisko, a ze sami sobie nie gotuja zbyt czesto, to chodza do Bonarki na jedzenie i zakupy.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując