wisl@k_TS napisał(a):

Dokładnie takie samo pytanie mi się nasuwa. Co ktoś napisze, że spotkał jakiegoś kopacza w Bonarce to zawsze się wśród nich znajdzie Bunoza
|
Juz kiedys na to pytanie odpowiadali. Mieszkaja blisko, a ze sami sobie nie gotuja zbyt czesto, to chodza do Bonarki na jedzenie i zakupy.