Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 18.11.2011, 23:57
Dzięki wielkie, nagroda internautów to chyba najwyższe wyróżnienie jakie możemy dostać w tym konkursie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny za każdy głos. Komisja, która przyznaje całą resztę pewnie ma już swoich faworytów, bo jak wiadomo w tym kraju większość rzeczy jest poustawianych. Ale mam nadzieję, że uda się zrobić coś z niczego bez żadnych pleców, wtyków, a jedynie ciężką pracą. Zbliżają się dwa ost. dni głosowania i "walki". Dzięki za pomoc Wiślacy!
Odpowiedz cytując