Dzięki wielkie, nagroda internautów to chyba najwyższe wyróżnienie jakie możemy dostać w tym konkursie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny za każdy głos.

Komisja, która przyznaje całą resztę pewnie ma już swoich faworytów, bo jak wiadomo w tym kraju większość rzeczy jest poustawianych.

Ale mam nadzieję, że uda się zrobić coś z niczego bez żadnych pleców, wtyków, a jedynie ciężką pracą.

Zbliżają się dwa ost. dni głosowania i "walki". Dzięki za pomoc Wiślacy!