Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3876
18.11.2011, 23:40
Odkupie po meczu bilet do kolekcji z meczu Wisła-Górnik chętnych zapraszam na priv
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe