19sebawro06 napisał(a):

gdyby Mały albo Sobol był kapitanem w meczu derbowym to myślę ze byśmy go nie przegrali tak że Mały na kapitana w meczu z Górnikiem (oczywiście jak zagra)
|
Małecki nie musi być kapitanem, ważne żeby w ogóle był, bo jest walczakiem jak Wilk i Sobolewski i nigdy nie odpuszcza.