Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15552
Stary 18.11.2011, 23:39
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
gdyby Mały albo Sobol był kapitanem w meczu derbowym to myślę ze byśmy go nie przegrali tak że Mały na kapitana w meczu z Górnikiem (oczywiście jak zagra)
Małecki nie musi być kapitanem, ważne żeby w ogóle był, bo jest walczakiem jak Wilk i Sobolewski i nigdy nie odpuszcza.
Odpowiedz cytując