Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17586
Stary 18.11.2011, 23:34
Jagiellonia miala rok temu te same perspektywy co Slask -mieli mistrza jesieni i duze szanse na MP,A jak to sie potem potoczylo kazdy widzi.

Dla Slaska przewiduje podobny scenariusz,z tym ze to nasi braci wiec akurat z ich MP bylbym rowniez zadowolony
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując