Jagiellonia miala rok temu te same perspektywy co Slask -mieli mistrza jesieni i duze szanse na MP,A jak to sie potem potoczylo kazdy widzi.
Dla Slaska przewiduje podobny scenariusz,z tym ze to nasi braci wiec akurat z ich MP bylbym rowniez zadowolony
