|
Mi się wydaje, że Tomek Jirsak byłby dobrym kapitanem. Co jak co, ale to jak na razie weteren w Wiśle i do tego jest w klubie uznawany za Polaka (np. w gierkach). Do tego jest opanowany i dobry technicznie. Jedynym problemem może być kwestia opieprzania reszty teamu.
|