|
Kur** chłopaki kiedy w końcu wszyscy zaczniemy pojmować, że potrzebujemy dobrych PIŁKARZY, a nie narodowości. Trzeba odpowiednio dysponować budżetem i ten pierdzielony budżet musi przekraczać parę groszy rocznie. W TS tragedia z finansami - więc jak ma działać szkółka z prawdziwego zdarzenia. SSA - tutaj natomiast Cupiał rzuci milionem euro na tranfsery i kup z tego 6 zawodników przykładowo... Myślicie, że na nasze realia przyjdą do nas Polacy? Nasi szanowni rodacy przy ich powiedzmy przeciętnej grze życzą sobie 3 razy tyle co lepsi od nich zawodnicy przykładowo z Afryki...
|