Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15548
Stary 18.11.2011, 23:24
Cytat:
nie ale może porządnie zjebał by obcokrajowców którzy w ogóle nie przykładają się do gry w Wiśle i według których przegrana w derbach to nic nie znacząca porażka (tylko nie wyjeżdżajcie mi tu z pytaniem w jakim języku bo jest słowo na f które wyraża wszystko)
ogólne pi.....lenie. Powtarzanie , jak mantra, bzdur. Mozna wiele powiedzieć o derbach, ale na pewno nie to, że ktos odpuścił. Zabrakło pomysłu, szczęścia, umiejętności, ale na pewno nie ambicji i woli walki. Weź się człowiek rozpędź wraz z kolegami i walnijcie głową w mur, bo widzicie nierealistycznie.
Odpowiedz cytując