Cytat:
|
nie ale może porządnie zjebał by obcokrajowców którzy w ogóle nie przykładają się do gry w Wiśle i według których przegrana w derbach to nic nie znacząca porażka (tylko nie wyjeżdżajcie mi tu z pytaniem w jakim języku bo jest słowo na f które wyraża wszystko)
|
ogólne pi.....lenie. Powtarzanie , jak mantra, bzdur. Mozna wiele powiedzieć o derbach, ale na pewno nie to, że ktos odpuścił. Zabrakło pomysłu, szczęścia, umiejętności, ale na pewno nie ambicji i woli walki. Weź się człowiek rozpędź wraz z kolegami i walnijcie głową w mur, bo widzicie nierealistycznie.