Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52056
Stary 18.11.2011, 22:37
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Nie byłbym taki do końca przekonany do Twojego toku myślenia. Na papierze skład mamy na fazę grupową Ligi Mistrzów i to nic na wyrost. Wiadomo papiery i nazwiska nie grają, ale z tych piłkarzy da się wycisnąć dużo więcej, teraz grają na pół gwizdka.
Diaz, Jaliens i Lamey i liga mistrzów? To tak jakby powiedzieć, że B. Basałaj to mistrz kulturystki. Ci piłkarze to nie są nawet na MP. Tak samo Kirm czy beznadziejny i przereklamowany Iliev w takiej formie nie gwarantują nawet pierwszej trójki w tej marnej lidze. Do LM nadaje się tylko 2 piłkarzy: Melikson i Biton. Być może kiedyś nadawać się do niej będą Małecki i Jovanović. I na tym koniec. Drużyna, która ma na papierze skład na fazę grupową LM to grając na pół gwizdka myka półamatorskie ekipy jak Podbeskidzie czy Cracovia. Więcej... klub, który ma w składzie piłkarzy na fazę grupową, posiada drugi, rezerwowy skład i pyka nim takie klubiki jak Podbeskidzie czy Cracovia. Swego czasu tak robił Ol. Lyon, że rezerwami zdobywał punkty w swojej lidze a pierwszym składem grał w LM. Tylko, że rzeczywistość jest taka, że Limanovia ma bliżej do Wisły niż Wisła do Lyonu. Diaz i Jaliens i LM... to nawet na Playstation nie powinno przejść a co dopiero in real... litości...
Ostatnio edytowane przez thechris : 18.11.2011 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując