Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15544
Stary 18.11.2011, 22:37
Już bym wolał Pareike na kapitana, przynajmniej jest wstanie o.......ić swoich, zagrzać do walki, wymusić jakiś zryw, a Garguła?... "No panowie dalej dalej...".
Odpowiedz cytując