Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15543
Stary 18.11.2011, 22:34
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
nie ale może porządnie zjebał by obcokrajowców którzy w ogóle nie przykładają się do gry w Wiśle i według których przegrana w derbach to nic nie znacząca porażka.
nie mówmy ogólnie . Pamiętajmy że jeden obcokrajowiec oddał więcej walki od naszego "nowego" kapitana.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując