19sebawro06 napisał(a):

|
nie ale może porządnie zjebał by obcokrajowców którzy w ogóle nie przykładają się do gry w Wiśle i według których przegrana w derbach to nic nie znacząca porażka.
|
nie mówmy ogólnie . Pamiętajmy że jeden obcokrajowiec oddał więcej walki od naszego "nowego" kapitana.