Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52050
Stary 18.11.2011, 20:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dajże pan spokój - to demagogia.
Po pierwsze w latach 70 i 80 róznice między poziomem futbolu w Polsce a na Zachodzie były minimalne, (nie licząc kilku topowych klubów) za to róznice między poziomem w Polsce a w krajach takich jak Cypr, Armenia czy Finlandia znaczące na korzyśc Polski.
Po drugie to wiekszość klubów zachodnich tez opierała się na graczach krajowych, a możliwośc gry jakiegoś cudzoziemca w Polsce była zerowa
Wymieniasz Cypr. Popatrzmy gdzie w tym momencie jest taki Apoel a gdzie my..
Odpowiedz cytując