Donki napisał(a):

Skoro Lechia była razem, ze Sląskiem na mlynie to i my pewnie bedziemy.
No chyba, że cos sie zmieniło od tamtego spotkania.
Osobiscie nie wyobrażam sobie aby na meczach zgodowych siedziec w sektorze gosci...
|
Dokładnie. Dlatego szkoda że Lechia u nas siedziała "sama" na sektorze gości