Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7316
Stary 18.11.2011, 20:43
Donki napisał(a):Wyświetl post
Skoro Lechia była razem, ze Sląskiem na mlynie to i my pewnie bedziemy.
No chyba, że cos sie zmieniło od tamtego spotkania.

Osobiscie nie wyobrażam sobie aby na meczach zgodowych siedziec w sektorze gosci...
Dokładnie. Dlatego szkoda że Lechia u nas siedziała "sama" na sektorze gości
Odpowiedz cytując