Zlatan93 napisał(a):

|
Nie ma mowy o tym czy to młyn Śląska czy nie. Mamy być za bramką. Przypuszczam, że będzie tak jak kiedyś jak Lechia do nas przyjechała, że siedziała na przeciwko Gwiazdy i doping był na dwie strony. Teraz może być podobnie, szczególnie że będziemy na stadionie rozsiani strasznie, gdyż wiele osób kupuje bilety we Wrocławiu. Przypuszczam, że z 5 tys to nas tam będzie.
|
Skoro Lechia była razem, ze Sląskiem na mlynie to i my pewnie bedziemy.
No chyba, że cos sie zmieniło od tamtego spotkania.
Osobiscie nie wyobrażam sobie aby na meczach zgodowych siedziec w sektorze gosci...