Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7315
Stary 18.11.2011, 20:26
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma mowy o tym czy to młyn Śląska czy nie. Mamy być za bramką. Przypuszczam, że będzie tak jak kiedyś jak Lechia do nas przyjechała, że siedziała na przeciwko Gwiazdy i doping był na dwie strony. Teraz może być podobnie, szczególnie że będziemy na stadionie rozsiani strasznie, gdyż wiele osób kupuje bilety we Wrocławiu. Przypuszczam, że z 5 tys to nas tam będzie.
Skoro Lechia była razem, ze Sląskiem na mlynie to i my pewnie bedziemy.
No chyba, że cos sie zmieniło od tamtego spotkania.

Osobiscie nie wyobrażam sobie aby na meczach zgodowych siedziec w sektorze gosci...
Odpowiedz cytując